Home»Laserpan Teknolojileri

Sağlıklı

Laserpan pişirme gereçleri ve tavaları Avrupa birliği (EU1935/2004) ve Alman BfR kuralları çerçevesinde gıda ile temas eden tüm yüzeylere uygulanan kanunlar
çerçevesinde üretim yapar ve hammadde seçimlerini bu kanunlar çerçevesinde uygular. Kullanmakta olduğu kaplamalar insan sağlığına zararlı PFOA maddesi içermez.

Kaliteli

Laserpan Üstün Alman teknolojisi yanmaz ve yapışmaz Lasercoat teknolojisi , Çelik ve alüminyum gövde yapısı sayesinde gerek profesyonel gerekse ev kullanımlarında uzun yıllar en üst performansta yemek pişirme deneyimi sunmak amaçlı geliştirilmiştir. Üç perçinli çelik sap tasarımı ile ocak ve fırında kullanılabilir. 4 mm gövde kalınlığı ile yüksek sıcaklıklara ulaşabilir, et mühürleme işlemlerinde mükemmel sonuçlar verir. PFOA içermez Avrupa birliği ve Alman gıda kodeksine uygun üretilir.

Eğitici

Laserpan patentli barkod sistemi ile mutfaktaki tavanızı mobil cihazınız sayesinde bazen eğitici bir şef okuluna bazen en güzel yemek tariflerine yönlendirir. Bu harika buluş sayesinde gerek aşçılık okulu öğrencilerinin okulları ile teması elektronik ortama taşınması, gerekse evdeki aşçıların profesyonel aşçılardan yemek tarifi ve pişirme önerileri almaları mümkün hale gelir.

Eğlenceli

Laserpan patentli Lasercoat teknolojisi sayesinde pişirme gereçlerinin yanmaz yapışmaz yüzeylerinde eğlenceli ve eğitici tasarımlar kullanarak mutfağınızda şık ve eğlenceli pişirme deneyimi sunar.

Bize Ulaşın

Çok daha fazlası için bizimle iletişime geçin.
×