Home»Hakkımızda

Laserpan Kimdir?

Laserpan üst kalite mutfak pişirme ekipmanlarını Lasercoat Teknoloji kullanarak kaplama yapan, tüm mutfaklara kalite, sağlık, eğitici ve eğlenceyi getirmeyi hedefleyen bir mutfak gereçleri firmasıdır.
Uzun yıllar süren arge süreçlerinin sonunda oluşan yeni nesil pişirme gereçleri ile profesyonel mutfaklar, aşçılık okulları ve evlerde en üst kalite yemek pişirme deneyimi sunmak Laserpan in hedefidir.
Alman patentli, sağlıklı iç laser kaplama teknolojisi mükemmel yapışmazlık performansı ve dayanıklılığı sunarken , Laser kaplama üzerindeki dizayn ve eğitici görselleri ile mutfaklarda yemek pişirmeyi eğlenceye dönüştürür.

Ne Üzerinde Çalışıyoruz?

İnsanlığın en temel ihtiyaçlarından biri olan yeme ihtiyacını;

Sağlıklı, eğitici ve eğlenceli hale getirmek üzerinde çalışıyoruz.

 

– İç kaplama kullanılan Lasercoat Alman teknolojisini, Amerikan Sağlık bakanlığı FDA ve Alman Sağlık bakanlığı BFR uyumlu olarak hazırlıyor, tavalarımızı hem sağlıklı hem de dayanıklı hale getiriyoruz.

 

– Patentli desenleme teknolojisi ile ürünün yanmaz yapışmaz yüzeyinde farklı desenler uygulayarak mutfağı sizler için eğlenceli hale getiriyoruz.

 

– Patentli QR Barkod Teknolojisi ile özel reçeteli yemek tariflerini 3 farklı dilde, videolu ve yazılı olarak sizin deneyiminize sunuyoruz.
×